شرکت صنعت هوشمند آسیا 19 - 88947717

 • پروژه های اجرا شده در واحدهای صنعتی

  واحد فنی مهندسی شرکت صنعت هوشمند آسیا مجری پروژه های اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف می باشد که دارای کادری مجرب و تحصیل کرده از دانشگا ههای برتر کشور بوده و با توجه به تجربیات گسترده ای که به صورت انفرادی و تیمی در پروژه های مختلف داشته ، توانسته است به عنوان یک مرجع در جهت اعتلا و پیشرفت کشور عزیزمان گام بردارد.

  تیم بازرگانی و مهندسی شرکت صنعت هوشمند آسیا با شرکت در مناقصات عمومی و محدوددر گستره صنعت کشور و اتوماسیون صنعتی موفق به اجرای چندین پروژه ملی و پروژه های دیگر از این دست گردیده است.

  در ادامه تعدادی از پروژه هایی که قابلیت معرفی به صورت عمومی را دارا می باشد معرفی گردیده است:

  تعداد مقالات:
  7
 • پروژه های اجرا شده در صنعت طیور

  واحد فروش، خدمات مهندسی ، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش شرکت صنعت هوشمند آسیا مجری اجرای پروژه های تجهیز کامل و اتوماسیون صنعتی در صنعت طیور نیز بوده که دارای کادر اجرایی سازمان یافته و متعهد می باشد. این مجموعه در ارائه مشاوره و راهکارهای احداث واحدهای تولید طیور، طراحی و مشاوره در ارائه بهترین راه حلها ، سیستمهای قفس گوشتی و تخمگذار و آشیانه های مرغ مادر، سیستمهای تهویه و اتوماسیون صنعتی دارای تجربیات فراوانی بوده و با ارتباطات بسیاری که با شرکتهای بین المللی صاحب سبک و دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی برقرار نموده توانسته به عنوان مرجعی مطمئن جوابگوی نیازهای صنعت طیور کشور باشد.

  در حال حاضر این شرکت مفتخرا ست که توانسته بالغ بر 200 واحد تولید طیور را مکانیزه نموده و جدید ترین سیستمهای اتوماسیون را نصب نماید

  تعداد مقالات:
  1
 • .
  تعداد مقالات:
  1

تیم اصلی

 • Nam quam nunc

  شرکت صنعت هوشمند آسیا در 21 امین نمایشگاه دام و طیور و فراورده های لبنی حضوری فعال داشت

جدیترین محصولات

جديدترين محصولات قابل ارائه توسط شركت صنعت هوشمند آسيا . خواهشمند است جهت كسب اطلاعات بيشتر با واحد فروش شركت تماس حاصل فرمائيد.