شرکت صنعت هوشمند آسیا 19 - 88947717

تشکر و قدردانی مدیریت مجموعه صهاکو به لحاظ استقبال بینظیر بازدیدکنندگان و عزیزان از غرفه این شرکت

دوشنبه, 09 بهمن 1396 08:52 Written by 
بدینوسیله از شما برای حضور صمیمانه تان در نمایشگاه بین المللی تهران و بازدید از غرفه شرکت صنعت هوشمند آسیا نماینده رسمی شرکتهای SKOV دانمارک و FIENHAGE آلمان، کمال تشکر را داریم. امید است در آینده نزدیک با فراهم آمدن شرایط همکاری در خدمت شما عزیزان باشیم. بودن شما در کنار ما در آینده نیز باعث دلگرمی و امتنان ما خواهد بود.
گزارش اجمالی درباره نمایشگاه 
شرکت صنعت هوشمند آسیا به رسم سالهای گذشته با قدرت وانسجام بیش از پیش در نمایشگاه بین المللی تهران به همراه برخی از شرکای اروپایی نظیر شرکت SKOV دانمارک به عنوان لیدر سیستمهای تهویه در دنیا و شرکت FIENHAGE آلمان به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده سیستمهای قفس و آشیانه در دنیا حضور داشت. استقبال بینظیر فعالان در صنعت طیور باعث گردید که در برخی از موارد نتوانیم جوابگوی لطف عزیزانی که برای بازدید از غرفه منتظر بودند آن طور که باید باشیم که صمیمانه پوزش طلبیده و عذرخواهیم. 
محصولات جدید وتکنولوژی های نو باعث حضور مدت دار عزیزان در غرفه گاها تا ساعتها شده بود که این قضیه باعث مسرت و خوشحالی خانواده صهاکو، اسکو و فینهاگه نیز می باشد. 
جدیدترین محصول شرکت اسکو در این نمایشگاه هم رونمایی گردید تا اولین نمایش BLUEFAN در منطقه خاور میانه در ایران رقم بخورد. محصولی بینظیر و منحصر به فرد که باعث تحسین تمامی بازدید کنندکان در هر شاخه و حرفه از صنعت گردید. این محصول تا کنون توانسته به عنوان بهترین فن دنیا به لحاظ تکنولوژی، کارایی، فن آوری، انرژی و ... موفق به دریافت لوحها و تقدیر نامه های متعدد از سازمان ها و نمایشگاههای معتبر دنیا نایل آید.
امیدواریم با توکل به خداوند قادر و توانا و همیاری و همراهی شما عزیزان بتوانیم تاثیرات موثر و خوبی در صنعت داشته و پیشرو در ارائه راه حل ها و تکنولوژی های کاربردی در جهت سود بیشتر صنعت دام و طیورکشور باشیم.
 
 
                                                                                                                                                      مدیریت شرکت صنعت هوشمند آسیا
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Last modified on دوشنبه, 09 بهمن 1396 12:02
Read 1036 times
Rate this item
(0 votes)