شرکت صنعت هوشمند آسیا 19 - 88947717

SKOV COMAPNY

تاریخچه:

شرکت SKOV دانمارک

 

چند دهه از کیفیت
در اواسط دهه 1960 برادران Kristen و Kjeld Skov اولین سیستم تهویه را طراحی کرده و توسعه دادند. برادران Skov از بزرگترین تولید کنندگان تخم مرغ در منطقه  اسکاندیناوی در شمال اروپا بوده و الان نیز هستند. ایده سیستم تهویه در ارتباط با دو سالن جدید مرغداری متولد شد.


از محلی به جهانی
برادران اسکو توانستند یک سیستم را با ظرفیت تهویه سالن بالاتر از حد پیش بینی شده طراحی و اجرا کنند اما متوجه شدند که برای سالنهای مختلف از نظر ابعادی، اقلیم، نوع تولید ، .... سیستم تهویه دارای شرایط متفاوتی باید باشد. بنابراین آنها در مسیر توسعه سیستم های تهویه قرار گرفتند.

فروش راه حل های تهویه برای سالنهای مرغ و خوک ها در سال 1966 آغاز شد و بنابراين پایه گذاری شرکت SKOV در آن روز شکل گرفت و شرکت اسکو با تخصص و فعالیت تخصصی در زمینه تهویه ایجاد گردید. سیستم های تهویه تولید شده توسط برادران به سرعت جای خورد را در صنعت طیور در جای جای دنیا باز کرد و بازار خود را به دست آورد به همین دلیل و به دلیل کمبود فضا، برادران اسکو  یک کارخانه جدید را در Glyngoere احداث نمودند.

از آن به بعد، سیستم ها و محصولات جدید روز به روز توسعه یافتند و امروز شرکت اسکو  یک رهبر جهانی در زمینه سیستمهای تهویه می باشد. شرکت اسکو در چندین بار گسترش یافته است و امروزه بیش از 320 نفر از کارمندان و بیش از 11،000 متر مربع زیر سقف وجود دارد.

یک شرکت تابعه نیز در سال 2004 در بانکوک تایلند اضافه شد و از آن زمان بخش توسعه نرم افزاری در مالزی تاسیس شد.

 

ایده ها به واقعیت تبدیل می شوند

صهاکو نماینده SKOV دانمارک
داشتن SKOV به عنوان یک شریک، برای شما یک راه حل قابل اعتماد و با کیفیت بالا فراهم می کند و ما از لحظه شروع  تا اتمام پروژه در در کنار شما خواهیم بود. شما دارای یک شریک که در مورد آب و هوا و مدیریت تهویه و فارم اطلاعات دقیق و راهکارهای مفید و بروز داردمی باشید. ما این دانش را به راه حل هایی تبدیل می کنیم که تولید و سود  شما از تولید را افزایش می دهد.

راه حل های ما کسب و کار شما را تقویت می کند

صنعت هوشمند آسیا نمایندهSKOV دانمارک

SKOV رهبر جهانی در مدیریت آب و هوا و مدیریت مزرعه برای صنعت طیور است. این به این دلیل است که ما بهترین راه حل های همه جانبه را تولید می کنیم که بهره وری تولید شما را افزایش می دهد. ما سیستم های خود را برای فارم شما سفارشی می کنیم تا شما بتوانید از شرایط تولید محلی بهره مند شوید و بهترین نتایج ممکن را بدست آورید.

شریک کامل و جهانی

ما یک تولیدکننده کامل هستیم، به این معنی که ما توسعه، تست، تهیه و تولید تمام اجزای تشکیل دهنده تهویه یا سیستم مدیریت مزرعه را تولید می کنیم. شما یک راه حل همه جانبه دریافت خواهید کرد که در آن تمام اجزاء در رابطه با یکدیگر توسعه یافته و بهینه شده اند. تمام اجزای سازنده از بالاترین کیفیت و کاملا تست شده و به شما یک راه حل را پیشنهاد می کنند که برای سال ها طول می کشد و شرایط تولید مطلوب برای گله خود را فراهم می کند. ما یک تصویر کامل از پروژه شما داریم و یک راه حل مبتنی بر تفکر پشت سیستم را ارائه می دهیم. این به این معنی است که تمام اجزای سازنده برای ساختن یک سیستم، ایجاد بهترین شرایط برای گله و بهره وری بالا برای تولید کننده، اندازه گیری شده و توسعه یافته است. علاوه بر این، شما تنها با یک تامین کننده برخورد می کنید، و این راهکار آسان تری  برای پیگیری، اجتناب از سردرگمی و صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان می باشد. زماني که ميتوانيد در اداره کسب و کار خود صرف کنيد.

 

 

چکیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده :

شرکت اسکو دانمارک لیدر سیستمهای تهویه در دنیا بوده و بدون شک بزرگترین تولید کننده سیستمهای تهویه در دنیا نیز می باشد.این شرکت به صورت تخصصی بر روی سیستمهای تهویه و مدیریتی در سالنهای مرغداری فعالیت داشته و در بیش از 50 کشور دنیا دفت، شعبه و یا نمایندگی فروش و خدمات دارد.همچنین در بیش از 80 کشور دنیا پروژه اجرایی دارد.شرکت اسکو دانمارک حدودا 50 سال قدمت داشته و با توجه به نگرش این شرکت بر کار تخصصی عمدتا در بیشتر پروژها ی بزرگ این صنعت در دنیا نقش داشته و کار اجرایی انجام داده است.

تیم اصلی

  • Nam quam nunc

    شرکت صنعت هوشمند آسیا در 21 امین نمایشگاه دام و طیور و فراورده های لبنی حضوری فعال داشت