شرکت صنعت هوشمند آسیا 19 - 88947717

FIENHAGE COMPANYBernhard Fienhage یک کارگاه جهت تجهیزات کشاورزی (چرخهای دستی و واگنها و ...) را در سایتی که در سال 1900 توسط شرکت کنونی اشغال شده است افتتاح کرد. در سالهای بعد بازار برای تولیدات این شرکت کوچکتر شد و  پسرش Hans Fienhage (تصویر ذیل) در سال 1955 شرکت را جهت تولید و تامین کننده سیلوهای صنعتی به ثبت رساند.

FIENHAGE

این شرکت در سالهای پس از آن رشد خیلی خوبی کرد. Hans Fienhage به عنوان سهام دار ارشد شرکت Fienhage را با ساخت و ساز سیلو ادامه داد، در حالی که هانس یورگن Fienhage در سال 1987 مدیریت تولید لانه های تخمگذار را به تولیدات این شرکت اضافه کرد. این سرمایه گذاری به عنوان شاخه ای جدید از کسب و کار نیز به خوبی در بازار مطرح و جای خود را به عنوان یک محصول با کیفیت باز کرد.

 

این شرکت در سال 1991 به عنوان Fienhage GmbH نامگذاری جدید و ثبت شد و در حال حاضر متخصص در توسعه و تولید تجهیزات آشیانه مرغ مادر، قفس مرغ گوشتی و مرغ تخمگذار در مدلهای متنوع و متفاوت است. از سال 2008، شرکت همچنین تولید کننده تجهیزات برای نگهداری جوجه های گوشتی است. تغییرات و تحولات مختلف در سالهای بین سالهای گذشته رخ داده است.

FIENHAGE SAHACO

امکانات تولید و انبارداری شرکت در سال های 2010/11 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته و سرمایه گذاری در جدیدترین تجهیزات تولیدی انجام شده است. این با ساخت یک ساختمان اداری و نمایشگاه همراه بود. این شرکت در نوامبر 2011 به دفتر جدید و تاسیسات کارخانه خود منتقل شد. با توجه به شرایط و روش های بهینه سازی شده، ما قادر به تضمین کیفیت محصولات و خدمات هستیم. نیروی کار ما در سال های اخیر همچنان رشد کرده است.

 

FIENHAGE

FIENHAGE

 

تولید / کیفیت

کیفیت فوق العاده محصولات ما بر اساس استفاده از آخرین تکنولوژی دستگاه و بهترین مواد موجود است.
ماشین های کنترل شده توسط CNC و صنعتگران بسیار آموزش دیده در فروشگاه چوب و فلزات ما دقت مطلق بین آنها را تضمین می کنند.

ما خوشحال خواهیم شد که با سازمان شما نیز همکاری کنیم.

FIENHAGE

FIENHAGE

FIENHAGE

 

تدارکات


Fienhage GmbH همه مواد اولیه و تجهیزات تولیدی را زیرسقف نگه می دارد، از خرید مواد خام تا تحویل نهایی در محل مشتریان ما.

کارکنان بخش راه اندازی ما همه دارای تجربه طولانی در بخش تجهیزات صنعتی هستند. مرکز انبار داری و تدارکاتی که اخیرا افتتاح شد و با تکنولوژی انبارهای کامپیوتری کنترل می شود، یکی از ستون های پشتیبان بخش است.

این سیستم تضمین می کند که سفارشات شما به صورت مسطح، قابل اطمینان و به موقع در اختیار شما قرار می گیرد.

FIENHAGE

FIENHAGE

FIENHAGE

 

تیم اصلی

  • Nam quam nunc

    شرکت صنعت هوشمند آسیا در 21 امین نمایشگاه دام و طیور و فراورده های لبنی حضوری فعال داشت