شرکت صنعت هوشمند آسیا 19 - 88947717

طراحی، تامین و تجهیز واحدهای مرغداری EPC

شرکت صنعت هوشمند آسیا )صهاکو) شرکتی مهندسی بازرگانی می باشد که با تکیه بر پیشرفته ترین فناوری روز دنیا در زمینه اتوماسیون صنعتی ، در سال 1382 تاسیس گردیده است. یکی از دلایل اصلی شکل گیری شرکت صنعت هوشمند آسیا ، ایجاد مجموعه ای مجرب با دید مهندسی جهت پاسخگویی به نیاز صنعت کشور در جهت مشاوره ، طراحی و اجراء طرح های اتوماسیون صنعتی می باشد. خط مشی کیفی این شرکت در یک جمله عبارت است از دقت ، کیفیت و سرعت که تمام کارکنان ، اعم از مدیریت و کارشناسان مربوطه همواره خود را ملزم به رعایت سه اصل فوق می دانند. تیم مهندسی صهاکو تضمین کننده اجرای تمامی قراردادها از ابتدا تا پایان پروژه بر طبق استاندارد و بودجه در نظر گرفته شده می باشد.

مجموعه ویژگیهای فوق باعث شده تا این شرکت ، بنا بر ادعای کارفرمایان و مرغداران ، از جایگاه خاصی در اشاعه فرهنگ خدمات مهندسی برخوردار باشد و بتواند به عنوان یک شاخص قابل قبول جهت خدمات ارائه شده از این نوع ، عمل نماید.


 

شرکت اسکو دانمارک لیدر سیستمهای تهویه در دنیا بوده و بدون شک بزرگترین تولید کننده سیستمهای تهویه در دنیا نیز می باشد.این شرکت به صورت تخصصی بر روی سیستمهای تهویه و مدیریتی در سالنهای مرغداری فعالیت داشته و در بیش از 50 کشور دنیا دفت، شعبه و یا نمایندگی فروش و خدمات دارد.همچنین در بیش از 80 کشور دنیا پروژه اجرایی دارد.شرکت اسکو دانمارک حدودا 50 سال قدمت داشته و با توجه به نگرش این شرکت بر کار تخصصی عمدتا در بیشتر پروژها ی بزرگ این صنعت در دنیا نقش داشته و کار اجرایی انجام داده است.

نحوه کار شرکت اسکو:

نگرش اسکو در ارائه کار به مشتریانش سیستم محور بوده و اعتقادی به قطعه فروشی و محصول محوری ندارد. زیرا معتقد است هر پروژه شرایط خاص خود را داشته و برای هر پر.ژه در هر جای دنیا طراحی ها و تجهیزات مورد استفاده شبیه به هم نیست.بنابراین شرکت اسکو برای هر پروژه ابتدا اطلاعات دقیق ابعادی ريال اقلیمی و پرورشی را دریافت کرد و توسط دپارتمان قوی خود که شامل کارشناسان و صاحبنظران خبره این کار است طراحی انجام می پذیرد و بعد قیمت پروژه متناسب با نیاز همان پروژه به صورت یک پکیج کامل قیمت داده میشود.


انواع سیستمهای تهویه
:

 

 

سیستمهای اتوماسیون جامع و یکپارچه مختص سالنهای مرغداری ، توسط شرکت امکو ترکیه طراحی و با همکاری صهاکو بومی سازی شده که بهترین شکل استانداردهای معتبر بین المللی می باشد.

سيستم اتوماسيون و توزين اتوماتيك انتقال دان

موتور كيربكس يا همان وينچ برقي با دو طبقه گيربكس جهت ايجاد قدرت و استحكام - طراحي به صورت تركيبي

انواع تابلو برق سالنهای مرغداري با استاندارد اتوماسيون صنعتي - قطعات با كيفيت- تابلو برق اصلي - سر سالن - امرجنسي - انبار - .....

تیم اصلی

  • Nam quam nunc

    شرکت صنعت هوشمند آسیا در 21 امین نمایشگاه دام و طیور و فراورده های لبنی حضوری فعال داشت