شرکت صنعت هوشمند آسیا 19 - 88947717

آشیانه اتوماتیک مرغ مادر

ویژگی خاص این لانه کشویی، سیستم کششی مستقیم آن با فلپ های انژکتور طراحی شده برای کاهش سایش در حرکتها است. این آشیانه برای مرغ های اجداد و مادر گوشتی و تخمگذار ایده آل است. آشیانه بسته به شرایط تولید و نژادی و جنس پرنده، در یک پیکربندی تک یا دو لایه ارائه می شود. دیواره ها از تخته سه لا چوبی خاص(این نوع چوب از جنگلی خاص در اروپا می باشد)، با پوشش مقاوم در برابر آب ساخته شده است، این مزیت باعث میشود که حیوانات با  در آشیانه احساس راحتی می کنند و باعث بهبود عملکرد تولید می گردد. لانه های تخمگذار با تشک ماتریکس Astroturf عرضه می شود. ساختار elastic چمن مانند خرد شدن و تلفات تخم مرغ در آشیانه را به حداقل می رساند.تخم مرغ های تازه گذاشته شده روی مات به آرامی به داخل سیستم جمع آوری تخم مرغ ریخته می شوند. تخم مرغ ها از طریق دو کمربندهای جداگانه تخم مرغ جدا شده (به صورت اختلافی با سوراخ یا محصور) منتقل می شوند تا به وسیله دست یا ماشین Farmpacker بسته بندی شوند.
مات Astroturf ®برای مراقبت بسیار راحت و آسان است و می تواند برای تمیز کردن برداشته شود. از بالا می تواند باز شود تا دسترسی به لانه و فرایند جمع آوری تخم مرغ فراهم شود.
یکی دیگر از جنبه های مهم این لانه سیستم قوی پر قدرت و استحکام آن است. این باعث می شود که لانه ها هنگام جمع آوری در حین اجرای الزامات بهداشتی مربوطه در عین اینکه آسان باز می شوند دچار مشکل نشوند. رنگ، شکل و مواد کف (Astroturf®) این لانه بر اساس آخرین تحقیقات در زمینه تجهیزات نگهداری طیور انتخاب شده اند و به منظور به حداقل رساندن تعداد تخم هایی  بستری، طراحی شده اند. با همکاری مدیران مرغداری و پرسنل مزرعه، همراه با بخش تکنولوژی ما، لانه EcoLiberty با سیستم انعطاف پذیر آن طوری طراحی شده اند تا از استفاده موثر از فضای موجود حیوان خانگی استفاده شود.
این تضمین می کند حداکثر تراکم سهم مرغدار را با هزینه معقول. در پیکربندی تک و یا دابل. تسمه های نوار نقاله ای در عرض 245 میلی متر، 345 میلی متر یا 500 میلی متر، امکان استفاده از لانه های مختلف با عمقمتفاوت را اجازه می دهد تا سازگاری با تقریبا هر پرنده ای را ایجاد نماید. سیستم آبخوری نیپل جلوی آشیانه به حیوانات اجازه دسترسی آسان به لانه خود را می دهد. سیستم های دانخوری زنجیری و بشقابی به عنوان گزینه ها در دسترس هستند. سیستم های قابل اطمینان برای حذف مدفوع پرندگان، با تسمه نقاله و / یا دستگاه های هلالی، به عنوان گزینه های در دسترس هستند. سیستم های روشنایی و سیستم های تهویه قابل برنامه ریزی نیز در دسترس هستند، مانند یک سیستم کنترل آب و هوای کامپیوتری. ذخیره سازی، حمل و نقل و وزن خوراک. انژکتورهای مرتب سازی تخم مرغ / نوار نقاله منحنی / آسانسور / سیستم های بالابر / تجهیزات بسته بندی و چاپ. به طور طبیعی،

ما خدمات مشاوره و برنامه ریزی ارائه می دهیم که با توجه به نیاز مشتری مورد نیاز است. مونتاژ و راه اندازی توسط تیم ما از متخصصین بسیار آموزش دیده انجام می شود.
خدمات پس از فروش فوق العاده همیشه تضمین شده است.
در مجموع، در سال 2009، 1638 لانه، در سال 2010، 2976 لانه، در سال 2011، 3،533 لانه، و در سال 2012، 2599 لانه در سراسر جهان تحویل داده شد.

 

صنعت هوشمند آسیا نماینده فروش آشیانه های مرغ مادر فینهاگه آلمان

 

صنعت هوشمند آسیا نماینده فروش آشیانه های مرغ مادر فینهاگه آلمان

 

صنعت هوشمند آسیا نماینده فروش آشیانه های مرغ مادر فینهاگه آلمان

 

صنعت هوشمند آسیا نماینده فروش آشیانه های مرغ مادر فینهاگه آلمان

Last modified on دوشنبه, 09 بهمن 1396 14:45
Read 2060 times
Rate this item
(0 votes)